IT

Technik/správce informačních technologií

Jste fanoušky IT technologií a chcete se jim věnovat také v profesním životě? Naše IT oddělení hledá nové tváře na pozici technik/správce informačních technologií! Chyťte svou příležitost ještě dnes.

Budete spravovat SW a HW vybavení interních PC, notebooků a zároveň se starat o prvky síťové infrastruktury, doménové prostředí a úzce spolupracovat s našimi programátory. Můžete se také podílet na realizaci nových infrastrukturních projektů.

Na našem IT oddělení Vás navíc čeká skvělý tým, který táhne za jeden provaz a jeho složení se mění pouze zřídkakdy. Samozřejmostí jsou atraktivní firemní benefity, vyhlášené společenské akce a moderní pracovní prostředí.

Pracovní náplň:

  • SW a HW konfigurace firemních PC, síťové infrastruktury a OS
  • Správa přístupů k ICT službám a správa doménové prostředí
  • Konzultace a návrh řešení technických požadavků našich kolegů
  • Integrace firemních aplikací a komunikačních systémů
  • Spolupráce na realizaci infrastrukturních projektů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Velmi dobrou znalost OS Windows, zkušenosti s instalacemi a správou PC
  • Administrátorské znalosti MS Active Directory a znalost Windows Server OS (2012-2019)
  • Znalost TCP/IP protokolu a serverového a síťového HW
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • ŘP skupiny B
  • Profesní praxe v oboru 1-2 roky bude výhodou (není podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout:

  • Perspektivní a zajímavou práci v IT oboru
  • Skvělý tým táhnoucí za jeden provaz
  • Vstupní školení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Zajímavé ohodnocení odpovídající náplní práce
  • Atraktivní firemní benefity

Pracovní doba: 8:30 - 17:00

Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis na hr@atcomp.cz a staňte se součástí našeho týmu!

Kontaktní osoba: hr@atcomp.cz

Volné pozice a kontakty

Výběr vhodné pozice je na tobě. Držíme palce!

Seznam aktuálně volných pozic:

Nelíbí s ti volné pozice, ale zaujali jsme tě? I tak pošli své CV a naše HR se s tebou spojí. Dáme také na vzájemnou chemii, a když to mezi námi zajiskří, určitě něco vymyslíme!

Logo AT Computers

Těšínská 1957
718 00 OSTRAVA - Slezská Ostrava

Tel.:

+420 596 253 117
hr@atcomp.cz

Sledujte nás!

Ikona Facebook Ikona LinkedIn

Potřebuješ se na něco zeptat? Napiš nám!